Гіпертонія? Дієта, яка рятує і продовжує життя

Гіпертонічна хвороба - що це і які причини

  • Гіпертонія (гіпертензія) - це хвороба, основний прояв якої полягає в підвищеному артеріальному тиску.
  • При стабільному тиску 140 на 90 або вище необхідно звертатися до лікаря, оскільки в наявності явні ознаки гіпертонії.
  • Серед причин лікарі відзнають, спадковість, стрес, низьку фізичну активність і погане харчування. Важливий фактор довгострокового впливу на високий кров'яний тиск - це високі дози споживання натрію з нестачею калію в раціоні харчування.

Рекомендації при гіпертонії

Людям з підвищеним артеріальним тиском, гіпертонією і іншими серцево-судинними захворюваннями лікарі часто призначають дієту зі зниженим вмістом натрію. В «Дієті зі зниженим вмістом натрію», яка розроблена Асоціацією кардіологів і дієтологів України, є рекомендація про доцільність заміни звичайної солі на сіль з пониженим вмістом натрію (30% хлориду калію і 70% хлориду натрію), за умови відсутності протипоказань щодо вживання калію.

Сіль при гіпертонії

В Україні під торговою маркою SOLENA випускається сіль з пониженим вмістом натрію, що відповідає рекомендації Асоціації кардіологів і дієтологів. Ця сіль у своєму складі містить 30% хлориду калію і 70% хлориду натрію.

Також в лінійці SOLENA є солі з добавками морської капусти (ламінарії), дефіцитних мікроелементів магнію, селену, йоду, цинку, хрому.

Використовуйте сіль SOLENA - це простий спосіб збалансувати вміст калію і натрію в харчуванні, що дозволить нормалізувати артеріальний тиск при гіпертонії, зберегти і подовжити життя собі і близьким.

Головний кардіолог МОЗ про харчування при гіпертонії

Юрій Миколайович СІРЕНКО - головний кардіолог Міністерства охорони здоров'я України 2005-2014, доктор медичних наук, професор, завідувач відділом симптоматичних артеріальних гіпертензій ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім.Стражеско» НАМН України, лауреат Державної премії України. Є визнаним фахівцем в області артеріальної гіпертензії Європейського та Міжнародного товариств гіпертензії.

- За кордоном вміст солі обов'язково вказують на етикетці. У нас цього немає. Але завдяки такому продукту зі зниженим вмістом натрію кожна людина може контролювати споживання солі... Ефективність таких сольових сумішей в профілактиці гіпертонії та інших серцево-судинних хвороб підтвердила міжнародна практика.

Cіль SOLENA дає можливість зменшити надходження натрію, не знижуючи смакового порога, тому що калій теж солоний. Тобто, не впливаючи на харчові звички, ми, по-перше, зменшуємо надходження натрію в організм. По-друге, заміняємо надлишковий натрій калієм. По-третє, компенсуємо дефіцит ряду мікроелементів ...

Гіпертонія і 30-річний досвід Фінляндії

Фінський експеримент, який проводився понад 30 років, показав ефективність солі з калієм і довів, що зменшення вживання звичайної солі на 30% і збільшення вживання калію зменшує смертність від гіпертонії та інших серцево-судинних захворювань в 7 разів, подовжуючи життя в середньому на 13 років.

Сіль SOLENA – вигідне джерело КАЛІЮ

Скільки калію міститься в одній банці солі SOLENA?

Де купити?

Дізнайтеся, де купити сіль SOLENA з калієм для виконання рекомендацій лікаря і профілактики гіпертонії. Соліть з розумом, живіть довго!