Нас підтримує Всеукраїнське громадське об'єднання «Проти гіпертензії!» - афілійований член Європейського товариства гіпертензії.
Члени об'єднання щодня відстежують новітні розробки і методики досягнення контролю артеріального тиску, а також допомагають впровадити їх в систему охорони здоров'я України.

Соль пищевая для здоровья

Харчова 30% сіль калію SOLENA – важливий компонент корисного харчування, для заміни чистої натрієвої солі. Її вибирають люди, які цінують корисні продукти і здоров'я близьких.
Сіль SOLENA є цінним джерелом КАЛІЮ, необхідного для здорової життєдіяльності організму і підтримки кислотно-лужного та водно-сольового балансу. Також серія солей SOLENA є цінним джерелом МАГНІЮ, СЕЛЕНУ, ХРОМУ, ЦИНКУ та органічного ЙОДУ.
SOLENA рекомендується здоровим людям як доповнення до корисного харчування. А людям з гіпертонією, ожирінням – для приведення кров'яного тиску в норму, покращення роботи серця, нирок, зменшення набряків, нормалізації ваги. Хворим на цукровий діабет сіль SOLENA c МАГНІЄМ, СЕЛЕНОМ, ЦИНКОМ і ХРОМОМ допоможе при лікуванні.

Їжте
на здоров'я!

Рецепти здорових сольових сумішей SOLENA розроблені у сателітному центрі ЮНЕСКО, мають сертифікацію Інституту гігієни та медичної екології НАМН України, санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України, рекомендовані провідними кардіологами.

Доступна ціна.
Зроблено в Україні

У розвинених країнах харчова сіль з калієм і зниженим вмістом натрію має безліч виробників і стрімко витісняє звичайну. На нашому ринку цей продукт унікальний, а ціна солі SOLENA в рази нижче імпортних аналогів.

Де купити?
Адреси магазинів

Сьогодні корисну сіль SOLENA з калієм і мікроелементами можна купити в продуктових магазинах і супермаркетах багатьох міст України, і їх кількість постійно зростає. Також можна замовити сіль в Інтернет-магазинах з доставкою поштою.

Кардіологи рекомендують

Головний кардіолог Міністерства охорони Здоров'я України 2005-2014, доктор медичних наук, професор Ю. Н.Сіренко відповів на питання про сіль для здоров'я SOLENA (з калієм і зниженим вмістом натрію). Як пов'язана первинна гіпертонія з перевищенням споживання натрієвої солі? Чому кухонна сіль з калієм так корисна, особливо для дієти при високому тиску, гіпертонії? Чим корисна сіль з калієм для дітей? – Відповіді на ці та інші питання були дані на Інтернет-конференції...

Детальніше...
Україна - лідер смертності
Тривожна статистика

У своїй доповіді ВООЗ інформує, що Україна займає перше місце за кількістю серцево-судинних захворювань і кількістю смертей від цих хвороб.

Менше солі
Шкода звичайної солі

Дослідження ВООЗ показали, що люди сьогодні споживають занадто багато натрієвої солі, це є причиною підвищення артеріального тиску у всіх вікових групах і передчасної смерті.

Більше калію
Більше калію

ВООЗ повідомила, що збільшивши споживання калію можна нормалізувати високий кров'яний тиск, зменшити ризик серцево-судинних захворювань і послабити негативні наслідки підвищеного споживання натрію.

Мудра заміна звичайної солі!

Сіль харчова для здоров'я SOLENA — вироблена в Україні сольова суміш із сіллю калію. Калій не просто зменшує концентрацію натрію, але й сприяє виведенню зайвого натрію з організму. Використання солі SOLENA під час приготування їжі збагатить їжу калієм, і при звичній солоності на третину скоротить споживання натрію. Споживання 30% солі калію замість звичайної солі веде до поліпшення здоров'я і збереження тисяч життів, що доведено 30-річним досвідом у Фінляндії.

Сіль харчова для здоров'я, з пониженим вмістом натрію

Сіль для користі здоров'ю SOLENA

Ні дефіциту корисних речовин

При надлишку хлориду натрію в організмі знижується вміст інших важливих мінеральних солей – кальцію, калію, магнію, заліза і фосфору, що є причиною багатьох захворювань.

Ні високому тиску

Навіть незначне скорочення споживання солі на протязі 4 тижнів знижує артеріальний тиск у гіпертоніків, допомагаючи привести його в норму. Нормалізувати тиск також допомагає калій.

Ні відкладенню солей

При споживанні зайвої солі натрію, її залишки накопичуються в організмі, що в результаті призводить до відкладення солей. Це стає причиною болю в суглобах, що обмежує рухи. Калій виводить зайву сіль.

Ні набрякам і зайвій вазі

З-за того, що зайва сіль натрію не встигає виводитися з організму, протягом багатьох років порушується баланс натрію і калію, що призводить до сильних набряків. SOLENA нормалізує природний баланс.

Результати, які вразили світ

Смертність від інсультів та інфарктів зменшилася
на 0%

Фінляндія – перша країна в світі, де велика частина населення перейшла зі споживання звичайної солі на таку, що містить 30% солі калію, зі зниженим вмістом солі натрію. В результаті програми "Північна Карелія", в якій фінам пропонувалося задуматися про здоров'я і відмовитися від звичайної "шкідливої" солі, вдалося зменшити споживання натрію з 15 до 9 г на добу, смертність від інсультів та інфарктів за короткий термін зменшилася на 80%, а середня тривалість життя збільшилася на 13 років!
Результати масштабного експерименту вразили світ.

Північна Карелія


Чи достатньо ми отримуємо КАЛІЮ ?

Статистика свідчить про нестачі калію у сучасному харчуванні. Добова потреба в калії – 3,5 г і більше (рекомендація ВООЗ). Ця норма міститься в показаних на малюнку багатих калієм продуктах – але можливо забезпечити себе корисною дієтою щодня? У людей з підвищеною фізичною активністю потреба в калії більше. Детальніше...

Курага
200 г

Родзинки
400 г

Чорнослив
407 г

Мигдаль
470 г

Арахіс
540 г

Кедровий горіх
565 г


У банці солі SOLENA стільки ж КАЛІЮ скільки в:

.

Є питання?
Зв'яжіться з нами!

+38 (067) 504-34-27
отримати консультацію можна з 10:00 до 18:00

Або напишіть

ім'я

e-mail

телефон

повідомлення

Сіль і здоров'я

Користь і шкода солі. Дієта і сіль для гіпертоніків. Сіль при гіпертонії, високому тиску, гіпертензії

Сіль для здорового харчування SOLENA
7 причин, чому потрібно замінити звичайну сіль на сіль «SOLENA»
ДЕТАЛЬНІШЕ
Вчені закликають законодавчо зобов'язати виробників знизити кількість солі в продуктах
Ученые из Австралии призывают законодательно обязать производителей продуктов питания снизить в них уровень содержания соли. Специалисты
ДЕТАЛЬНІШЕ
Шкода солі натрію для дітей
Вчені довели: солоне в дитинстві - причина захворювань в майбутньому
Англійські вчені досліджували продукти в щоденному дитячому раціоні і зробили відкриття: сучасна дітвора (від року і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Медики про сіль для гіпертоніків
Користь солі SOLENA обговорили на міжнародній медичній конференції
Дієта з пониженим споживанням солі допомагає нормалізувати високий тиск і зменшити рівень ускладнень у хворих на артеріальну
ДЕТАЛЬНІШЕ
Споживання солі
Як легко скоротити споживання солі
Кожен українець щодоби споживає 10-15 г солі. Це катастрофічні цифри, констатують лікарі. Адже згідно з рекомендаціями ВООЗ,
ДЕТАЛЬНІШЕ
World Salt Awareness Week
Всесвітній Тиждень розуміння споживання солі
З 20 по 26 березня 2017 пройде Тиждень розуміння споживання солі (World Salt Awareness Week). Захід
ДЕТАЛЬНІШЕ
ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧИЙ МАГАЗИН