Збережіть здоров'я близьких

1723

Як показали дослідження з неінфекційних захворювань STEPS (http://surl.li/illd) , проведені у 2019 році Міністерством охорони здоров'я України, 90% українців споживають солі натрію (головного джерела натрію в харчуванні) майже втричі більше за норму, а калію споживають в 1,5 рази менше за норму.

Таке порушення в харчуванні споживання натрію та калію призводять до затримки зайвого натрію в організмі, виведення кальцію, збільшення об'єму крові та підвищення артеріального тиску, захворювання на артеріальну гіпертензію (гіпертонію).

Артеріальна гіпертензія є основною причиною серцево-судинних захворювань.

Звернувши увагу на здоров'я своїх знайомих і близьких, ви дізнаєтеся, що кожен другий дорослий має підвищений артеріальний тиск або серцево-судинне захворювання.

Коли фіни зіткнулися з таким порушенням, щоб привести в норму вживання натрію та калію, вони почали використовувати у харчуванні сольову суміш солей натрію та калію у пропорції 70/30. Така сольова суміш отримала назву солі із зменшеним вмістом натрію.

Приведя в норму употребление натрия, смертность от сердечно-сосудистых заболеваний в Финляндии уменьшилась в 7-10 раз, а продолжительность здоровой жизни увеличилась на 13 лет (http://surl.li/baosr).

Подбайте про здоров'я близьких, скористайтеся досвідом фінів зі збереження здоров'я.

У цьому вам допоможе сіль із зменшеним вмістом натрію, подібна до фінської - сіль SOLENA(виробництво Україна).

Де придбати сіль SOLENAможна дізнатися тут: https://solena.ua/dealers/Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів