7 причин, чому потрібно замінити звичайну сіль на сіль «SOLENA»

5561
Соль для здорового питания SOLENA

7 причин, чому потрібно замінити звичайну сіль на сіль «SOLENA»

  • Лікарі радять тим, у кого гіпертонія, зменшити вживання звичайної солі і збільшити вживання калію. Це буде сприяти нормалізації високого артеріального тиску на 5-10 одиниць і компенсує дефіцит калію в харчуванні, який становить 15-40% на добу.
  • ВООЗ рекомендує вживати калію не менше 3,5 г - стільки калію міститься в 200-300г кураги або в 600г зелені. В одній банці солі SOLENA (700г) міститься калію стільки, скільки в 5кг кураги.
  • Нестача вживання калію менше 3-5г у день підвищує ризик серцево-судинних захворювань.
  • Для тих, хто звик до солоного, солоність залишається, як і в звичайній солі, але зменшується на 30% споживання натрію і нормалізується споживання калію.
  • Перевищення споживання натрієвої солі (звичайної солі) призводить до виникнення первинної гіпертонії, що призводить до ушкодження артеріальних судин і серцево-судинних захворювань. Заміна звичайної солі на сіль з калієм зменшить цей ризик!
  • Дефіцитні магній, селен, цинк, хром, які є в серії солей SOLENA, корисні й необхідні для здоров'я всієї родини, а також стануть у нагоді тим, хто контролює рівень цукру в крові.
  • Результати фінського досвіду програми "Північна Карелія", яка проводилася протягом 30 років, показали, що при зменшенні споживання звичайної солі на 30% і збільшенні споживання калію, смертність від серцево-судинних захворювань зменшилася в 7 разів, в той час як тривалість життя збільшилася в середньому на 13 років.Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів