Знізіті артеріальній тиск можна завдяки «хорошій СОЛІ»

6842
Как снизить артериальное давление с помощью хорошей соли

Сіль з калієм допоможе знизити високий артеріальний тиск Вчені Науково-дослідного центру Вагенінгенского університету (Нідерланди) вважають, що за допомогою правильної солі можна знизити артеріальний тиск і ризик розвитку гіпертонії в будь-якому віці.

Согласно новому исследованию, повышенное потребление «хороших» калийных солей может внести существенный вклад в нормализацию артериального давления человека. Благоприятный эффект вызван потреблением калію . По оценкам, снижение артериального давления достигается путем сокращения потребления «плохих» солей натрия (в основном из поваренной соли).
Таковы выводы, сделанные в исследовании потребления калия в 21 стране Линдой ван Мирло и ее коллегами из Вагенингенского университета и компании Unilever. Статья, описывающая результаты исследований, была опубликована в журнале Archives of Internal Medicine.

Причина високого артеріального тиску

Риск развития сердечно-сосудистых заболеваний возрастает по мере увеличения кровяного давления. В западных странах только 20-30% населения имеет “оптимальное” артериальное давление: систолическое (максимальное) давление ниже 120 мм рт.ст., а диастолическое (минимальное) давление ниже 80 мм рт.ст.
У більшості людей артеріальний тиск підвищується з віком. Чоловіки частіше мають більш високий кров'яний тиск ніж жінки.
Питання

Як знизити артеріальний тиск?

Дієта й спосіб життя відіграє важливу роль у контролі кровяного давления. Высокое потребление натрия и низкое потребление калия имеют неблагоприятное воздействие на артериальное давление. Таким образом, сокращение потребления натрия и увеличение потребления калия являются хорошими способами нормализации кровяного давления.

Для чого потрібне додаткове джерело калію?

Дослідження, проведене відділом харчування людини Університету Wageningen та відділом харчування і здоров'я компанії Unilever показує, що середнє споживання калію в 21 країні, включаючи США, Китай, Нову Зеландію, Німеччину і Нідерланди коливається в межах від 1,7 до 3,7 г в день. Це значно нижче, ніж рекомендовані 4,7 г в день.
Гипотетически, увеличение потребления калия до рекомендованного уровня (4,7 г) позволит снизить систолическое артериальное давление человека от 1,7 до 3,2 мм рт.ст. Это соответствует снижению, которое произошло бы, если бы употреблялось на 4 г соли в день меньше.
Таким чином, споживання калію і натрію відіграють важливу роль у запобіганні високого кров'яного тиску.
Знизити артеріальний тиск за допомогою солі з калієм

Дієта при високому тиску і серцево-судинних захворюваннях

Більш ранні дослідження в Нідерландах показали, що зниження споживання солі натрію на 3 г в день може знизити артеріальний тиск і запобігти 2500 смертей на рік від серцево-судинних захворювань.
У західних країнах споживання солі натрію досягає 9-12 г в день, тоді як рекомендований споживання - 5 г, відповідно до стандартів ВООЗ.
Велика кількість солі натрію ми отримуємо з харчових продуктів, таких як хліб, готові страви, сири, ковбаси, соління, соуси і пікантні закуски, піца.
Ефективний спосіб збільшення споживання калію – це слідування рекомендаціям щодо здорового харчування, в тому числі за допомогою більшого споживання овочів і фруктів.
Крім того, використання мінеральних солей в харчових продуктах – солей, збагачених калієм, з одночасним зменшенням натрію – сприяє поліпшенню споживання натрію і калію.


Джерело: Science Daily
Матеріал надано Wageningen University and Research Centre.
Лінда А. Я. ван Мирло; Арно Грейлінг; Пітер Л. Зок; Франц Кок; Йоханна М. Гелейнсе. Субоптимальне споживання калію і потенційний вплив на людину і кров'яний тиск.
Archeves Intenal Medicine, 2010; 170 (16): 1501-1502 рр DOI: 10,1001 / 2010.284

Щоб знизити артеріальний тиск і поліпшити здоров'я, сіль SOLENA з калієм, магнієм, селеном, цинком, хромом, йодом і зниженим вмістом натрію можна придбати в Україні.Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів