Доповідь на медичному саміті в Барселоні про сіль з калієм в харчуванні

3448
Саммит в Барселоне
Ірина Волошина
Ірина Волошина

15-16 березня 2018 року в Барселоні (Іспанія) відбувся Десятий Саміт з серцево-судинних захворювань в системі первинної медичної допомоги (Annual EPCCS CV Summit for Primary Care & 10th annual EPCCS scientific meeting). Участь у саміті взяли 20 європейських країн, у тому числі Україна.

Нашу країну на саміті представляла доктор медичних наук І. М. Волошина з доповіддю "Ефективність низкосолевых дієтичних інтервенцій у хворих на артеріальну гіпертензію".

Доповідь українського вченого викликав жвавий науковий інтерес, адже зловживання кухонною сіллю є провідним фактором артеріальної гіпертензії і низької ефективності медикаментозних препаратів.

Вживання солі з пониженим вмістом натрію і підвищеним вмістом калію сприяє кращому контролю рівня артеріального тиску і меншій частоті повторних візитів до лікаря з метою зміни медикаментозного лікування.Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів