Про сіль для гіпертоніків - на Міжнародному Конгресі по гіпертонії в Китаї

3660
Ирина Волошина в Китае

У вересні в Пекіні (Китай) відбувся міжнародний конгрес з гіпертонії ISH 2018 (International Society of Hypertension), який пройшов за участю представників з 86 країн.

Україна на цьому Конгресі представила доктор медичних наук, кардіолог, судинний терапевт Ірина Волошина.

Ірина Миколаївна Волошина, доцент кафедри сімейної медицини та терапії Запорізького медичного університету - одна з передових українських вчених, практикуючих медиків, яка зайнялася дослідженням впливу надлишкового споживання натрію на організм при артеріальній гіпертензії.

Проводити такі дослідження стало легше також завдяки легкодоступній в Україні гіпонатріевій, збагаченій калієм і дефіцитними в харчуванні мікроелементами солі торгової марки SOLENA.

На цьому Конгресі доповідь Ірини Волошиної була присвячена важливості освітніх програм для гіпертоніків щодо харчової солі.

Фотографії з Конгресу Ірина Миколаївна опублікувала на своїй сторінці в Фейсбук.Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів