Сіль SOLENA - на Міжнародній виставці в Білорусі

3853

На Міжнародній виставці економічного потенціалу України та республіки Білорусь, що проходила 25-26 жовтня 2018 у Гомелі, була представлена ​​українська сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію, з добавками калію і дефіцитних в харчуванні мікроелементів.

Метою Форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, пошук бізнес-партнерів, розвиток нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного і культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Такий інноваційний фунукціональний продукт як сіль SOLENA актуальний для білорусів, оскільки статистика показує надлишок натрієвої солі в харчуванні середнього жителя Беларосі вище норми більш ніж у два рази.

Форум в Білорусі

Що таке сіль SOLENA?

Сіль SOLENA - це функціональний харчовий продукт. У лінійку SOLENA входять солі, збагачені калієм і дефіцитними в харчуванні мікроелементами в біодоступній (цитратній) формі.

80% натрієвої солі міститься в готових продуктах харчування, і ця кількість перевищує норму в 3-4 рази. З цієї причини доцільно використовувати сіль SOLENA при приготуванні їжі для нормалізації споживання натрію і дефіцитного калію.

Для вирішення проблеми перевищення споживання натрієвої солі ВООЗ поставила глобальну мету щодо скорочення на 30% середнього споживання солі серед населення до 2025 року.

Дослідження вчених показують, що надлишок солі в організмі може привести до захворювань: гіпертонії, артриту, ревматизму, дерматиту, екземи, псоріазу, сечокам'яної хвороби, тромбофлебіту, глаукомі, катаракті та іншим.

Результати фінської програми «Північна Карелія», що тривала більше 25 років, показали, що скорочення споживання натрієвої солі з 16 г до 9 г вплинуло на зменшення смертності від серцево-судинних захворювань в 7 разів і на збільшення тривалості життя на 13 років.

Корисна заміна звичайної солі

Заміна натрієвої солі на сіль SOLENA, збагачену калієм, дозволить зменшити перевищення споживання натрієвої солі і скоротити дефіцит калію і мікроелементів в харчуванні. Це профілактика серцево–судинних захворювань, зокрема артеріальної гіпертензії. Це допомога у відновленні кислотно-лужного балансу та обміну речовин в організмі.

З SOLENA гіпертонікам буде легко виконати рекомендації лікаря по зменшенню споживання солі і нормалізації споживання калію.

Сіль SOLENA буде також корисна людям, чия професія пов'язана з нервовими і фізичними навантаженнями, що приводять до втрати калію і мікроелементів (спортсмени, військові та інші).Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів