Основною причиною серцево-судинних захворювань в Україні є …

2733

Перевищення споживання солі натрію майже в 3 рази та споживання калію в 1,5 рази нижче за норму (згідно з дослідженнями STEPS у 2019 р. http://surl.li/illd) – є основною причиною підвищеного артеріального тиску та серцево-судинних захворювань (ССЗ) в Україні .
Як фіни привели до норми споживання солі натрію
Привести до норми споживання солі натрію, нормалізувати артеріальний тиск та зменшити смертність від ССЗ у 7-10 разів фінам допомогла мінералізована сіль із зменшеним вмістом натрію, повідомила ТСН помічник міністра охорони здоров'я:

Детальна стаття

Чи є така сіль у продажу в Україні?
Понад 7 років в Україні сіль, подібна до фінської, виробляється під торговою маркою SOLENA.
Сіль SOLENA відрізняється від інших харчових солей, тим, що до основного складу солі входить 70% солі натрію та 30% солі калію.
Сіль виробляється як у чистому вигляді ( суміш солей натрію і калію в пропорції 70/30), так і з дефіцитними добавками в харчуванні мікроелементів : магнію, селену, йоду (в різних видах, включаючи ламінарію), а також цинку і хрому.

Сіль SOLENA допомогла багатьом людям перейти до здорового харчування і цим стабілізувати артеріальний тиск, прибрати набряклість, нормалізувати вагу, відновити чутливість до солоного.

Сіль SOLENA – це найдешевше джерело дефіцитного калію у харчуванні.

У 700г банці солі SOLENA міститься 100г калію - стільки калію міститься в 300 бананах, 5 кг кураги, 1600 таблетках «Аспаркам».

Придбати сіль SOLENA можна у магазинах, супермаркетах, інтернет-магазинах (https://solena.ua/uk/dealers/).Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів