Користь солі SOLENA обговорили на міжнародній медичній конференції

2660
Медики про соль для гипертоников

Дієта з пониженим споживанням солі допомагає нормалізувати високий тиск і зменшити рівень ускладнень у хворих на артеріальну гіпертензію. На третину зменшити навантаження на серцево-судинну систему допоможе сіль, збагачена калієм, яку виробляють в Черкасах. Про це йшла мова на науково-практичній конференції «Медико-соціальні проблеми артеріальної гіпертензії в Україні», яка відбулася в Києві. Про це пише Інтернет-видання "Діловий Регіон".

У доповіді «Дієтичний менеджмент гіпертензії», підготовленому трьома докторами медичних наук, були проаналізовані результати досліджень впливу надмірного споживання солі на здоров'я людей. Було показано, що зменшення споживання кухонної солі сприяє зниженню артеріального тиску і навпаки – з-за високого споживання солі (більше 6 г) ризик ускладнень у хворих на артеріальну гіпертензію.

Зокрема, у доповіді в якості прикладу привели успішну харчову модель Фінляндії, яку ввели під час експериментального проекту у Північній Карелії – замість звичайної кухонної солі населення споживало сіль, багату калієм. Це дало надзвичайно позитивні результати: кількість смертей від серцево-судинних хвороб зменшилася в 7 разів, а тривалість життя збільшилася на 13 років – з 68 до 81.

Були також наведені дані, які показують дефіцит калію у раціоні харчування – в Україні він становить 15-40%. Тому заміна звичайної солі на сіль з калієм сприяє не тільки зменшенню вживання натрію, але й компенсує дефіцит калію.

В Украине соль, подобная финской, появилась несколько лет назад. Ее производит украинское предприятие под торговой маркой SOLENA. Этот продукт заинтересовал участников конференции. Ведь кроме полезного для сердца и сосудов калия солевые смеси SOLENA обогащены другими жизненно необходимыми микроэлементами в цитратной (биодоступной) форме: селеном, магнием, цинком, йодом, хромом и концентратом морской капусты.

Сольова суміш SOLENA з цитратами магнію, селену, цинку і хромом також буде корисна людям, хворим на цукровий діабет.Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів