Звернення до Президента та РНБО: врятувати життя та здоров'я українців

3687
Обращение к Президенту

Як відомо, безпека і незалежність держави залежить як від економіки, так і від кількості і здоров'я населення. І українці сьогодні перетнули межу, за якою очікується вимирання нації, якщо не буде зроблено кардинальних кроків для порятунку здоров'я населення.

Із закликом зупинити вимирання населення України, скориставшись готовим прикладом Фінляндії, звернувся до Президента країни, а також до РНБО директор ПП "Венд" Олександр Романенко (виробник солі для здорового харчування, з калієм і з низьким вмістом натрію SOLENA).

"Прошу звернути Вашу увагу на корисний досвід Фінляндії, яка в 60-х роках мала таку ж проблему - найвищу в світі смертність населення (від серцево-судинних захворювань, за даними ВООЗ). Тоді завдяки впровадженню проекту оздоровлення нації «Північна Карелія» здоров'я фінів почало покращуватися з першого ж року, а смертність - скорочуватися. І для цього навіть не обов'язково було виділяти додаткові кошти від держави! Фіни досі пишаються своєю програмою оздоровлення, яка врятувала їх від вимирання і зробила найбільш здоровою нацією в Європі. Далі - докладніше про те, як врятувати населення України за прикладом фінів", - звернувся в своєму листі Олександр Романенко.

Повний текст листа - нижче.


Відповідь МОЗ на звернення до Президента

1 2 3Зменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів