Сіль SOLENA - фіналіст проекту Visa Elevator Pitch Day!

2884

Сіль SOLENA (виробник ПП "ВЕНД", місто Черкаси) увійшла до списку фіналістів проекту Visa Elevator Pitch Day. Всього на участь були відправлені 591 заявка з двадцяти двох регіонів України.

Визначення переможців проекту відбудеться 27 серпня в Києві.

Нагадаємо, що сіль SOLENA - унікальний продукт на території України, здатний поліпшити здоров'я і подовжити життя мільйонам українців.

У чому "сіль" продукту?

Згідно зі статистикою, в готових продуктах харчування натрій перевищує норму в 2-4 рази (ВООЗ рекомендує до 2г на добу), що призводить до всіляких захворювань, в тому числі серцево-судинної системи, нирок та інших органів.

У той же час споживання калію становить 80% від норми (ВООЗ рекомендує більш 3.5г на добу).

Тому для нормалізації натрію і калію в харчуванні використовується сіль SOLENA (суміш 70% солі натрію і 30% солі калію). Ця сіль має такий же солоний смак, як і звичайна, але містить на третину менше натрію і більше калію.

Сіль для здорового харчування SOLENA
Сіль для здорового харчування SOLENA

Також сіль SOLENA використовується для профілактики серцево-судинних захворювань.

З SOLENA легко виконати рекомендації лікаря по зменшенню споживання натрієвої солі і збільшення споживання калію:

  • людям з підвищеним артеріальним тиском;
  • при ожирінні і набряклостях;
  • тим, хто контролює рівень цукру в крові;
  • людям з підвищеним емоційним і фізичним навантаженням;

Спортсменам SOLENA допоможе у відновленні втрачених натрію, калію і мікроелементів.

Досвід Фінляндії

В ході виконання програми «Північна Карелія» в частині зменшення споживання солі, за підтримки уряду та громадських організацій в Фінляндії скоротилося споживання солі з 16г до 9г на добу на людину.

Результату сприяло використання в харчуванні солі зі зниженим вмістом натрію і добавками калію. Таку сіль фіни почали використовувати в приготуванні їжі, починаючи зі шкільного харчування.

Це вплинуло на скорочення смертності від серцево-судинних захворювань в 7 разів і збільшення тривалості життя на 13 років.

Відповідає рекомендаціям ВООЗ і сприяє виконання Національного Плану України

Сіль SOLENA відповідає рекомендаціям Всесвітньої Організації Охорони здоров'я. ВООЗ радить знизити щоденне споживання натрієвої солі (не більше 5 г), і збільшити споживання калію (не менше 3,5 г).

SOLENA сприяє виконанню Національного Плану України з профілактики неінфекційних захворювань та зниження споживання натрієвої солі населенням на 30% до 2025 рЗменшити споживання солі натрію до норми та зменшити дефіціт калію в харчуванні допоможе сіль SOLENA зі зниженим вмістом натрію (70% солі натрію, 30% солі калію). Натисніть, щоб дізнатись, де придбати сіль SOLENA. Адреси магазинів